prodazba

Македонија

Се распродава имотот на Мијалков – јавно наддавање за станови во Охрид, плац на Кожуф, земјиште

А1он
Се продаваат два стана во Охрид, земјиште кај Морани, плац на Кожуф, сите запленети од Сашо Мијалков, во случајот „Империја“. Сега на продажба се огласени
Регион

Црна Гора ја продава некогашната јахта на Тито

Кристијан Ландов
Министерството за одбрана на Црна Гора објави повик за продажба на непотребни пловни објекти опрема и резервни делови во вкупна вредност од 596.210 евра. Повикот