pretepana devojka

Македонија

Притворен насилник кој крвнички ја тепал поранешната девојка и нејзината 6-годишна ќерка

А1он
Триесет дена притвор му одреди истражен судија на насилник од Кавадарци кој од Основното јавно обвинителство во Гевгелија е осомничен за кривично дело насилство. Од
Македонија

Притвор за двајцата штипјани кои претепаа девојка, изрече судот

Кристијан Ландов
Судот определи притвор за тепачите кои малтретираа девојче во Штип. Тие ќе останат во притвор осум дена, додека Овинителството да донесе одлука дали ќе поднесе
Македонија

Уапсени двајцата насилници од Штип кои претепаа девојка

Мери Јордановска
Уапсени се двајцата насилници чие видео беше споделено утринава на социјалните мрежи, а на кое се гледа како тие брутално претепуваат девојка, во влез од
Видео Македонија

Девојка брутално претепана од двајца мажи

Мери Јордановска
На социјалните мрежи утринава беше споделено видео на кое се гледа како двајца мажи во влез од зграда, најверојатно во Штип, брутално тепаат девојка со