nis

Регион

ВИДЕО: Голем пожар во Ниш, изгореа бараки во кои живееја десет семејства

А1он
Голем пожар избувнал вечерва пред 20 часот во Ниш, а огнената стихија ги проголтала домовите на десетина семејства, јавуваат српските медиуми. Според првичните сознанија, пожарот