ВИДЕО: Се соблече најпосакуваниот актер на Холивуд – голиот задник во танга во преден план

Од:

Еден од најпосакуваните холивудски актери се прошета во танга! Тоа е Џејсон Момоа, чиј изглед ги тера жените да паѓаат во транс.

Момоа е препознатлив и по оскудната облека, а на својот Инстаграм профил често објавува провокативни видеа кои привлекуваат големо внимание. Така беше и сега кога сподели видео во кое шета во танга на мрежата на која има повеќе од 17 милиони следбеници.

Иако на почетокот изгледаше како обична снимка, кога камерата се оддалечи, корисниците на популарната социјална мрежа имаа можност да го видат актерот во попровокативно издание.

Џејсон во еден момент се сврте и почна да се чепка, по што следеа коментари под објавата:

„Има ли ограничување колку пати можеме да го гледаме ова? Прашувам за една пријателка“, „Еве како да го срушите интернетот за 10 секунди“, „Можеш ли да се прошеташ во црна маица. Само во маица“, беа дел од реакциите.

Би можело да ве интересира

Добитникот на Еми ја продава куќата, поради штрајкот во Холивуд останал без пари за храна

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Никол Кидман го „пецна“ Том Круз: „Сега можам да носам штикли“

Предраг Петровиќ

Позната актерка која умира, се разведува, а нејзиниот сопруг се грижи само за едно

Ана Ололовска

Позираше без фотошоп за насловна, а сите гледаат во нејзините пазуви

Ана Ололовска

Ѕвездата на филмот „Американска пита“ се најде на листата на 100 највлијателни во 2023 година

Предраг Петровиќ

Хали Бери позираше целосно гола на тераса: Општ колапс на мрежите поради оваа фотографија

Ана Ололовска