Хали Бери позираше целосно гола на тераса: Општ колапс на мрежите поради оваа фотографија

Од:

„Сакам да го правам тоа што ми се прави. Среќна недела“, напиша Хали Бери на Инстаграм покрај објавата.

На фотографијата познатата актерка позира гола на тераса и ужива во својот омилен пијалок.

Слобода на избор и изразување. И општ колапс на Инстаграм бидејќи оваа фотографија има околу 700 илјади лајкови.

Начинот на позирање и играта на сенките спречија Хали да открие сè, а сликата некои ги потсети на корица на романтична книга.

Би можело да ве интересира

Добитникот на Еми ја продава куќата, поради штрајкот во Холивуд останал без пари за храна

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Никол Кидман го „пецна“ Том Круз: „Сега можам да носам штикли“

Предраг Петровиќ

Позната актерка која умира, се разведува, а нејзиниот сопруг се грижи само за едно

Ана Ололовска

Позираше без фотошоп за насловна, а сите гледаат во нејзините пазуви

Ана Ололовска

Ѕвездата на филмот „Американска пита“ се најде на листата на 100 највлијателни во 2023 година

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Славна актерка: Не знам зошто мајка ми дозволи да позирам гола на 10 години

Катерина Ѓуровски