holivud

Магазин

Добитникот на Еми ја продава куќата, поради штрајкот во Холивуд останал без пари за храна

А1он
Актерот Били Портер, добитник на Еми, откри дека морал да ја продаде својата куќа поради тековните штрајкови во Холивуд, и поради тоа го нападна извршниот
Магазин

(ВИДЕО) Никол Кидман го „пецна“ Том Круз: „Сега можам да носам штикли“

А1он
Никол Кидман, актерка позната по проектите како „Big Little Lies“ и „Eyes Wide Shut“, некогаш беше во брак со мегаѕвездата Том Круз. Малку е познато
Магазин

Позната актерка која умира, се разведува, а нејзиниот сопруг се грижи само за едно

А1он
Веста дека поранешната ѕвезда на култните серии „Charmed“ и „Beverly Hills, 90210“ Шенен Доерти се разведува, иако неодамна беше објавено дека не и преостанува уште
Магазин

Позираше без фотошоп за насловна, а сите гледаат во нејзините пазуви

А1он
Холивудската актерка Рејчел МекАдамс неодамна сними едиторијал за магазинот „Bustle“, инсистирајќи нејзините фотографии да бидат минимално обработени за да се прикажат нејзиното лице и тело
Магазин

Ѕвездата на филмот „Американска пита“ се најде на листата на 100 највлијателни во 2023 година

А1он
Магазинот „Тајм“ ја објави својата годишна листа на 100 највлијателни луѓе, меѓу кои и Џенифер Кулиџ. Актерката неодамна доби Златен глобус за улогата во серијата
Магазин

Хали Бери позираше целосно гола на тераса: Општ колапс на мрежите поради оваа фотографија

А1он
„Сакам да го правам тоа што ми се прави. Среќна недела“, напиша Хали Бери на Инстаграм покрај објавата. На фотографијата познатата актерка позира гола на
Магазин

(ВИДЕО) Славна актерка: Не знам зошто мајка ми дозволи да позирам гола на 10 години

А1он
Актерката Брук Шилдс изјави дека никогаш не би дозволила нејзините деца да учествуваат во „порнографијата“ на која била изложена поради нејзината мајка како детска ѕвезда.
Магазин

Поранешната манекенка и заводничката од „Чувари на плажата“ е бездомник веќе седум години

А1он
Лони Вилисон, поранешен фитнес модел и поранешна сопруга на актерот Џереми Џексон, кој се прослави со улогата во серијата „Чувари на плажата“, неодамна беше фотографирана
Магазин

ВИДЕО: Се соблече најпосакуваниот актер на Холивуд – голиот задник во танга во преден план

А1он
Еден од најпосакуваните холивудски актери се прошета во танга! Тоа е Џејсон Момоа, чиј изглед ги тера жените да паѓаат во транс. Момоа е препознатлив