dzejson mamoa

Магазин

ВИДЕО: Се соблече најпосакуваниот актер на Холивуд – голиот задник во танга во преден план

А1он
Еден од најпосакуваните холивудски актери се прошета во танга! Тоа е Џејсон Момоа, чиј изглед ги тера жените да паѓаат во транс. Момоа е препознатлив