ВИДЕО: Прв трејлер од продолжението на серијата „Beverly Hills, 90210“

Од:

Актерската екипа на една од најпопуларните серии на сите времињљ „Beverly Hills, 90210“ се собра повторно, а сега е пуштен и првиот трејлер за продолжението со кое наскоро се враќаат на малите екрани.

Новите епизоди ќе пристигнат во август оваа година, а во трејлерот може да се чуе познатата мелодија од шпицата.

Во трејлерот се сите главни актери од серијата, освен Лук Пери кој почина од мозочен удар во март годинава.

– Во шест епизоди ќе се обидеме да го оствариме успехот од 90-тите. Ќе видиме што се случило со првите љубови, старите романси и пријателите кои повторно ќе се сретнат, потврдија од телевизиската куќа Fox.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Објавена емотивна исечена сцена од крајот на „Одмаздници“

Ана Ололовска

„Титаник“ се викал „Бродот од соништата“: Ова се првите наслови на популарните серии и филмови

Ана Ололовска

Нови продолженија на серијата Gossip Girl

Ана Ололовска

ВИДЕО: Траволта дали си тоа ти? Одлична трансформација на холивудскиот актер

Ана Ололовска

Поранешниот маж на Ејми Вајнхаус преку тужба бара милион фунти

Ана Ололовска

ВИДЕО: Бијонсе фотошопирана на плакатот за „Кралот лав“

Ана Ололовска