ВИДЕО: Неколку начини како да се подготви вкусно јајце

Од:

Без разлика на тоа колку вие го вклучувате јајцето во вашата исхрана, овие гастрономи ги имаат најдобрите начини за припрема на јајцето.

Во видеото ќе можете да ги погледнете рецептите, начинот на подготовка како и финалниот производ.

Би можело да ве интересира

Нов тренд во Велика Британија: Печење леб дома

Ана Ололовска

Коронавирусот го запре производството на Сахер торти

Ана Ололовска

ВИДЕО: Пица во време на коронавирусот

Ана Ололовска

Во Ханој веќе нудат „коронабургер“

Ана Ололовска

Орео го објави новиот вид на колачиња „Суприм Орео“, нивната вредност е повеќе од 10,000 долари

А1он

5 намирници кои содржат повеќе витамин Ц од портокалот

А1он