Бен Афлек: Врската со Џеј Ло ми ја упропасти цела 2003 година

Од:

Никој не ги сакаше моите филмови, ме третираа како бесчувствителен дилетант и егоист – се пожали Бен Афлек.

Холивудската ѕвезда рече дека се било заради неа, Џенифер Лопез.

„Нашата врска беше неквалитетна. Снимав лоши филмови, а заради неа стално бев по медиумите“ – се пожали глумецот.

Врската со пејачката започна во 2002, а две години подоцна раскинаа. Заедно ја снимија романтичната комедија „Gigli“, а тој се појави и во нејзиниот спот за синглот „Jenny From The Block“.

„Бев обележен како „оној што беше со Џенифер Лопез„. Никој не ги сакаше моите филмови, ме сметаа за дилетант и егоист. Не е убаво кога ќе слушнеш такви муабети за себе. Сите знаеа само за 2003 , која е за мене дефинитивно најлошата година во животот“ – заклучи Бен.

Денес е во брак со колешката Џенифер Гарнер со која има 3 деца.

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска