Алесандра Амбросио повторно во центарот на вниманието на Канскиот фестивал

Од:

Манекенката Алесандра Амбросио, повторно беше ѕвезда на црвениот тепих во Кан.

На вториот ден на Канскиот филмски фестивал, бразилската убавица се појави во црвена креација која повеќе откриваше отколку што криеше.

Алесандра по којзнае кој пат покажа колку е секси, а на црвениот тепих имаше мал перформанс со својата креација.

Би можело да ве интересира

Поранешниот маж на Ејми Вајнхаус преку тужба бара милион фунти

Ана Ололовска

ВИДЕО: Бијонсе фотошопирана на плакатот за „Кралот лав“

Ана Ололовска

Феј Данавеј ѝ удри шлаканица на колешка

Ана Ололовска

Ќерката на Берни Еклстон по вторпат ќе стапи в брак

Ана Ололовска

Потресна слика од Џони Деп од болница: Крвав на носилка по нападот од поранешната сопруга

Ана Ололовска

Натали Имбрулија го очекува своето прво дете во 45-тата година

Ана Ололовска