ВИДЕО: Изгоре автомобил во Автокоманда

Од:

Автомобил се запали кај клучката во Автокоманда, при што интеревенирала и противпожарната служба за да го изгаси пожарот.

Во фотографиите и видеото кои што читатели ги испратија до редакцијата на А1он, може да се забележи густ чад и интервенцијата на пожарникарите.

Би можело да ве интересира

Професори против сечење на жардиниерското зеленило кај Автокоманда: Да се престане со овој бесмислен масакр

Ана Василевска

Утре без вода дел од корисниците во населбата Автокоманда

А1он

Отворен Културен центар во Автокоманда

Наум Локоски

„Пифтијада“ во Автокоманда за Водици

Наум Локоски

Нов паркинг во Автокоманда

Емир Латифовиќ

Седумстотини пеперутки ќе го украсат плоштадот во Автокоманда

Ана Ололовска