tose

Култура

Аудиција на МОБ за талентирани учесници во мјузиклот „Тајно моја“ во чест на Тоше

А1он
Македонската опера и балет повикува талентирани изведувачи да бидат дел од премиерата на мјузиклот „Тајно моја“ во чест на Тоше Проески. – Пријавете се и