megan i hari

Магазин

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

А1он
Војводата и војвотката од Сасекс влегоа сериозно во светот на финансиите, станувајќи партнери во фирма за одржливи инвестиции во Њујорк. Принцот Хари и Меган Маркл
Магазин

Кејт Мидлтон и Меган Маркл разговарале за заеднички Нетфликс проект

А1он
И покрај тоа што веќе некое време се зборува за заладени односи меѓу членовите на кралското семејство, се чини дека војвотката од Кембриџ, Кетрин Мидлтон
Магазин

За девет месеци, полицијата била девет пати кај принцот Хари и Меган Маркл

А1он
За девет месеци, полицијата била повикана деветпати во домот на британскиот принц Хари и Меган Маркл. Овој податок стана актуелен откако двојката изрази загриженост за
Магазин

Фирмата што ги продава столиците на кои седеа Меган и Хари на интервјуто, не може да постигне со нарачките

А1он
Плетените столчиња на кои седеа британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл, како и водителката Опра Винфри, за време на неодамнешното контроверзно интервју, се