lekip

Спорт

„Л’Екип“ објави дека натпреварот меѓу ПСЖ и Црвена ѕвезда бил наместен, клубовите демантираат

Францускиот весник „Л’Екип“ повикувајќи се на неименуван извор објави дека натпреварот од второто коло во Лигата на шампионите меѓу ПСЖ и Црвена ѕвезда наводно бил