dizajn

Магазин

Мет Дејмон продаде имот во Лос Анџелес за 18 милиони долари

А1он
Американскиот глумец Мет Дејмон ја продаде својата луксузна вила во Лос Анџелес за 18 милиони долари. Тој својата резиденција во населбата Пацифик Палисејдс ја стави
Магазин

Се изнајмува стан уреден во стилот на „Кери Бредшо“

А1он
Гледачите на серијата „Сексот и градот“ наскоро, на платформата „Ер-Би- Ен-Би“ ќе имаат можност да изнајмат стан уреден во стилот „Кери Бредшо“. Како дел од
Магазин

Нина Добрев го покажа својот реновиран дом во САД

А1он
Бугарско-американската глумица Николина – Нина Добрев, можеби најпозната по улогата во серијата „Дневникот на вампирите“ и филмот „Линија на смртта 2“, за списанието „Аркитекчјурал дајџест“
Магазин

Сталоне го продава своето луксузно живеалиште во Калифорнија за 3,35 милиони долари

А1он
Силвестер Сталоне го продава своето живеалиште во Ла Квинта, Калифорнија, САД, за 3,35 милиони долари. Тоа е за околу 1,15 милиони долари помалку од она
Uncategorized Магазин

Совети за пролетно уредување на домот

А1он
Пролетта е идеално време за освежување на домот… Со доаѓањето на потоплите денови, многумина се одлучуваат за поголеми реновирања, како што е замената на керамички