Лизгачка врата – совршен избор за викендички

Од:

Куќа на планина, покрај река, море или езеро е вистинското место за одмор и oпуштање. А, пандемијата придонесе и ваквите објекти да се користат сѐ почесто и сѐ повеќе.

dobivaj vesti na viber

Овие „прибежишта“ од секојдневието, обично се помали од вообичаениот дом, па поради подолгиот престој во нив периодов, луѓето мораат подобро да го искористат нивниот простор. Едно од решенијата е лизгачка врата, на која не ѝ треба лак на отворање, а новите модели задоволуваат и високи критериуми на издржливост и безбедност.

Во викендички и летниковци, внатрешниот простор за престој обично не е примарен, туку тоа е погледот надвор. Со поширока лизгачка врата, внатрешноста потполно се комбинира со надворешноста, за целосно уживање и максимална удобност во времениот престој.

Би можело да ве интересира

Мет Дејмон продаде имот во Лос Анџелес за 18 милиони долари

Ана Ололовска

Се изнајмува стан уреден во стилот на „Кери Бредшо“

Ана Ололовска

Алиша Кис го покажа својот нов луксузен дом

Ана Ололовска

Стан-гаража во Загреб го привлече вниманието на многумина

Ана Ололовска

Мерилин Менсон ја продава вилата во Лос Анџелес за 1,75 милиона долари

Ана Ололовска

Нина Добрев го покажа својот реновиран дом во САД

Ана Ололовска