dehari

Македонија

Ахмети: Дехари работел и ќе работи во интерес на сите кичевчани

А1он
Демократската унија за интеграција (ДУИ) вечерва ја заокружи предизборната кампања со собир на плоштадот во Кичево и претставување на кандидатот за градоначалник во оваа општина
Македонија

Дехари: Управата за финансиска полиција работи без опрема за следење

А1он
Заменик-директорот на Управата за финансиска полиција Берат Дехари на денешната седница на собраниската Комисија за надзор над спроведувањето на посебната истражна мерка следење на комуникациите