chavi

Спорт

Чави: На Меси му е потребна Барса, а на Барса и е потребна Меси, би се обложил дека тој ќе остане

А1он
Тренерот на Ал-Сад, Чави, проговори за ситуацијата со договорот на напаѓачот Лионел Меси. – Постојат одредени услови на пазарот и треба да почекаме да видиме