avtomobil

Македонија

Битолчанка добила „порака“ на автомобилот во Лептокарија

А1он
Оштетен автомобил во Лептокарија, Грција со испишување збор на предниот и задниот дел на каросеријата, регистрирало МВР. Како што се дознава од билтенот на полицијата,