ВИДЕО: Црногорските навивачи се истепаа меѓусебе

Од:

Навивачите на Црна Гора се истепаа меѓу себе пред почетокот на натпреварот против Англија, во Подгорица.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Експлозија во Подгорица: Убиен припадник на шкаљарскиот клан?

Ана Ололовска

2454 нови случаи на Ковид-19 во Црна Гора

Ана Ололовска

Изолацијата во Црна Гора скратена на седум дена

Ана Ололовска

ВИДЕО: Евакуирана улица во Бар, маж се заканува дека ќе активира експлозивна направа

Катерина Павлова-Николовска

Бонучи за можната пресметка со Португалија во баражот за СП: Роналдо знае дека ќе добие удари по нозете

Ана Ололовска

Ѓукановиќ тврди дека Владата „нема да го преживее јануари 2022 година“

Leave a Comment

20 − 15 =