ВИДЕО: Стујард заигра на песна од Бритни Спирс и ги изненади патниците

Од:

Патниците на авиокомпанијата „Рајанер“ на летот од Џенова до Борнмут имале прилика да уживаат во уникатен перформанс на еден од стрјуардите во авионот.

Стјуардот Паоло, откако со своите колеги го поделил освежувањето за патниците, неколку минути пред слетување играл на песната „Токсик“ од Бритни Спирс.

Настапот започна со соблекување на сакото, а потоа играше се додека траеше песната. Патниците се смееја и го снимаа неговиот перформанс.

– Забавата ни ја најавија преку звучниците, не можев да верувам. Тоа се моменти кои обично ги гледаш на Интернет, а не во живо. На сите им се допадна, на крајот сите аплаудира, изјави една од патниците.

Би можело да ве интересира

Бритни Спирс ги демантираше информациите дека снима албум

ВИДЕО: Авион на Рајанер во борба со невремето, не успеа да слета

Не може да се справи со новонастанатата ситуација: Добива остри критики по мемоарите на Бритни Спирс

Предраг Петровиќ

Бритни Спирс откри дека го абортирала детето на Џастин Тимберлејк: „Тој не сакаше да биде татко“

Бритни Спирс се огласи за разводот: Не можев повеќе да ја поднесам болката

Предраг Петровиќ

Нови детали од разводот на Бритни Спирс и Сем Асгари: „Таа го удираше додека тој спиеше“

Предраг Петровиќ