britni spirs

Магазин

Не може да се справи со новонастанатата ситуација: Добива остри критики по мемоарите на Бритни Спирс

А1он
Реакциите на мемоарите на Бритни Спирс „The Woman in Me“ не стивнуваат, а фановите сега забележаа голема промена на профилот на Инстаграм на нејзиното поранешно
Магазин

Бритни Спирс откри дека го абортирала детето на Џастин Тимберлејк: „Тој не сакаше да биде татко“

А1он
Бритни Спирс крена голема „прашина“ со најавените мемоари, во кои откри дека абортирала дете за време на врската со поранешното момче, поп ѕвездата Џастин Тимберлејк,
Магазин

Бритни Спирс се огласи за разводот: Не можев повеќе да ја поднесам болката

А1он
Бритни Спирс проговори за разводот со сопругот Сем Асгари и откри што довело до крајот на љубовта. Пејачката на својот Инстаграм профил сподели долг текст
Магазин

Нови детали од разводот на Бритни Спирс и Сем Асгари: „Таа го удираше додека тој спиеше“

А1он
Светот на шоубизнисот беше изненаден од веста дека поп пејачката Бритни Спирс се разведува од сопругот Сем Асгари по само 14 месеци брак, а сега
Магазин

(ВИДЕО) Се појави снимка: Се гледа како телохранителот на Вембањама ја удира Бритни Спирс

А1он
Телохранителот на НБА кошаркарот Виктор Вембањама ја удри Бритни Спирс по лицето откако поп ѕвездата се обиде да му пријде одзади, а сега на интернет
Магазин

Бритни за инцидентот со познатиот кошаркар: Ме удри со тупаница по лицето пред толпа луѓе

А1он
Пејачката Бритни Спирс доживеа инцидент кога бодигардот на новата НБА ѕвезда Виктор Вембањама ја турна и ја удри. Таа потоа паднала на подот и се
Магазин

Бритни Спирс нокаутирана откако му се приближи на Виктор Вембањама

А1он
Познатата пејачка Бритни Спирс беше нокаутирана во Лас Вегас од личното обезбедување на првиот пик на овогодинешниот драфт на НБА, Виктор Вембањама. Инцидентот се случил