ВИДЕО: Кијану Ривс се збогува од своите колеги

Од:

Се појави видео на кое Кијану Ривс се заблагодарува на филмската екипа на снимањето на новиот Џон Вик, а обожавателите се воодушевени од начинот на кој актерот се прости од своите колеги.

Откако завршија со снимањето на последната сцена од филмот, Ривс им се обрати на своите соработници и ги пофали за нивната неверојатна работа и им се заблагодари што „го направија ова искуство толку посебно“.

„Навистина е посебно да се биде овде. Мислам, погледнете го ова“, се обрати тој на екипата што го опкружуваше, додавајќи: „Но, не е само местото што е посебно, туку сите луѓе. Среќен сум што запознав толку многу големи луѓе и уметници“, рече тој.

„Ви благодариме за целата ваша поддршка и… Џон Вик 4! викна додека тимот му аплаудираше.

@leoninep Keanu Reeves being humble and thanking the Crew after finishing filming in John wick 4 #keanureeves #johnwick4 #johnwick #keanuereevesjohnwick ♬ original sound – leonine

Видеото ги воодушеви обожавателите кои го пофалија трогателниот гест на актерот познат по својата добрина и отвореност.

„Кијану Ривс е легенда“, гласеше видеото, а еден тиктокер накратко напиша: „Едноставно најдобар“.

„Со почит, без ароганција. Тој е целосно приземјен“, додаде друг, додека трет тиктокер напиша: „Пред се, љубезен, скромен и благороден човек“.

„Изгледа како забавен човек за дружење“, коментирал тиктокерот, додека една обожавателка се пошегува: „Токму кога помислив дека не можам да бидам позаљубен во него од тоа што сум.

Би можело да ве интересира

Нова кражба во домот на Киану Ривс: снимени крадците со скијачки маски, полицијата со морничава теорија

Предраг Петровиќ

Добитникот на Еми ја продава куќата, поради штрајкот во Холивуд останал без пари за храна

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Никол Кидман го „пецна“ Том Круз: „Сега можам да носам штикли“

Предраг Петровиќ

Позната актерка која умира, се разведува, а нејзиниот сопруг се грижи само за едно

Ана Ололовска

Позираше без фотошоп за насловна, а сите гледаат во нејзините пазуви

Ана Ололовска

Ѕвездата на филмот „Американска пита“ се најде на листата на 100 највлијателни во 2023 година

Предраг Петровиќ