ВИДЕО: 176 жешки секунди, Џеј Ло „пука“ од сексапил

Џенифер Лопез ги израдува своите обожаватели со новата верзија на песната „Medicine“. Станува збор за ремикс на овој хит кој го направи ди-џејот Стив Аоки, за кој е направен и спот.

Во центарот на вниманието е Џеј Ло која „пука“ од сексапил. Спотот е полн со светлосни ефекти.

Би можело да ве интересира

Марвел најави нови 10 филмови

Ана Ололовска

Едвард Фурлонг во новиот „Терминатор“ филм

Ана Ололовска

Алек Болдвин повторно коментираше на Инстаграм, ќерка му се сликала во танга

Ана Ололовска

Ќерката на Пол Вокер сè попопуларна на Инстаграм

Ана Ололовска

Мараја Кери: Спиев само со петмина

Ана Ололовска

Офрлено обвинението за сексуален напад против Кевин Спејси

Ана Ололовска