dzenifer lopez

Магазин

Американската водителка го сподели своето негативно искуство со Џенифер Лопез: „Многу непријатна личност“

А1он
Зборувајќи во епизода од нејзиниот подкаст, американската водителка Меган Мекејн со презир се присети на соработката со Џенифер Лопез, опишувајќи го искуството како многу непријатно.
Магазин

„Бен Афлек се исели од куќата, немаше шанси да трае“

А1он
Медиумите ширум светот со денови пишуваат за наводниот развод на Џенифер Лопез и Бен Афлек, иако се уште ништо не е потврдено, многумина сметаат дека
Магазин

Џенифер Лопез удри по родителите: „Нарцисоидна личност, не тепаше“

А1он
Џенифер Лопез неодамна откри нови детали од својот живот, кои ја изненадија јавноста. Имено, во документарниот филм „The Greatest Love Story Ever“, кој премиерно беше
Магазин

Доаѓа новиот филм на Џенифер Лопез: Интимна приказна за нејзините големи љубови и приватниот живот

А1он
Наскоро пристигнува уште еден документарен филм за пејачката и актерка Џенифер Лопез. Документарецот со наслов „The Greatest Love Story Never Told“ ќе прикаже важни и
Магазин

ВИДЕО: Бен Афлек и ја тресна вратата на Џенифер Лопез – парот повторно интерес на јавноста

А1он
Врската на Џенифер Лопез и Бен Афлек се уште е тема на медиумите, а сега е откриено за што всушност парот разговарал на црвениот тепих.
Магазин

ВИДЕО: Џенифер Лопез ужива, а тој повеќе би сакал да избега: Бен Афлек стана главна тема по Греми наградит

А1он
Актерот Бен Афлек успеа да го засени необичниот фустан на својата сопруга, за кој многу се зборуваше и поради изразот на лицето стана главна тема
Магазин

(ВИДЕО) Да се знае кој е шеф: снимка на која Џенифер Лопез го „дисциплинира“ Бен Афлек

А1он
Бен Афлек и Џенифер Лопез неодамна се појавија на настан организиран за премиерата на нејзиниот нов филм „Shotgun Weeding“, а видеото на кое Афлек се
Магазин

ВИДЕО: Сите детали од венчавката на Џенифер Лопез и Бен Афлек

А1он
Бен Афлек и Џенифер Лопез се венчаа во саботата на неверојатна свадбена церемонија во неговата вила во Џорџија вредна 8,9 милиони долари, опкружени со семејството,