ben aflek

Магазин

„Бен Афлек се исели од куќата, немаше шанси да трае“

А1он
Медиумите ширум светот со денови пишуваат за наводниот развод на Џенифер Лопез и Бен Афлек, иако се уште ништо не е потврдено, многумина сметаат дека
Магазин

ВИДЕО: Бен Афлек и ја тресна вратата на Џенифер Лопез – парот повторно интерес на јавноста

А1он
Врската на Џенифер Лопез и Бен Афлек се уште е тема на медиумите, а сега е откриено за што всушност парот разговарал на црвениот тепих.
Магазин

ВИДЕО: Џенифер Лопез ужива, а тој повеќе би сакал да избега: Бен Афлек стана главна тема по Греми наградит

А1он
Актерот Бен Афлек успеа да го засени необичниот фустан на својата сопруга, за кој многу се зборуваше и поради изразот на лицето стана главна тема
Магазин

(ВИДЕО) Да се знае кој е шеф: снимка на која Џенифер Лопез го „дисциплинира“ Бен Афлек

А1он
Бен Афлек и Џенифер Лопез неодамна се појавија на настан организиран за премиерата на нејзиниот нов филм „Shotgun Weeding“, а видеото на кое Афлек се
Магазин

ВИДЕО: Сите детали од венчавката на Џенифер Лопез и Бен Афлек

А1он
Бен Афлек и Џенифер Лопез се венчаа во саботата на неверојатна свадбена церемонија во неговата вила во Џорџија вредна 8,9 милиони долари, опкружени со семејството,