ВИДЕО: Џенифер Лопез ужива, а тој повеќе би сакал да избега: Бен Афлек стана главна тема по Греми наградит

Од:

Актерот Бен Афлек успеа да го засени необичниот фустан на својата сопруга, за кој многу се зборуваше и поради изразот на лицето стана главна тема на интернет.

Актерот Бен Афлек очигледно сакаше да биде на кое било друго место во моментов.

Во Крипто Арената во Лос Анџелес каде се одржа 65-тото доделување на Греми награди и кое ги собра некои од најголемите светски фаци, меѓу кои и Џенифер Лопез и Бен Афлек.

Како што пренесуваат странските медиуми, тој станал вирална сензација бидејќи за време на доделувањето на наградите Греми изгледал апсолутно незаинтересирано и депресивно.

Неговите изрази на лицето сугерираа дека тој повеќе би сакал да биде каде било на друго место отколку во Крипто Арената.

„Без разлика колку лош ден поминувате, ветувам дека не сте толку мизерни како Бен Афлек на Греми во моментов“, „Бен Афлек на Греми е отрезнувачки потсетник дека без разлика колку сте богат и славен, твојата госпоѓа допрва ќе те вовлече во она што не сакаш“, беа само дел од коментарите.

Ситуацијата кулминираше со видео на кое се гледа како Џенифер Лопез ентузијастички танцува и следи што се случува на сцената, а Бен Афлек се уште не е задоволен од тоа како тече вечерта.

Би можело да ве интересира

Американската водителка го сподели своето негативно искуство со Џенифер Лопез: „Многу непријатна личност“

„Бен Афлек се исели од куќата, немаше шанси да трае“

Предраг Петровиќ

Џенифер Лопез удри по родителите: „Нарцисоидна личност, не тепаше“

Предраг Петровиќ

Доаѓа новиот филм на Џенифер Лопез: Интимна приказна за нејзините големи љубови и приватниот живот

Предраг Петровиќ

Бен Афлек го откри најлошиот филм во кариерата

ВИДЕО: Бен Афлек и ја тресна вратата на Џенифер Лопез – парот повторно интерес на јавноста

Предраг Петровиќ