Американската водителка го сподели своето негативно искуство со Џенифер Лопез: „Многу непријатна личност“

Од:

Зборувајќи во епизода од нејзиниот подкаст, американската водителка Меган Мекејн со презир се присети на соработката со Џенифер Лопез, опишувајќи го искуството како многу непријатно.

Поранешната водителка на „The View“ зборуваше за појавувањата на пејачката во дневното ток-шоу што го водеше меѓу 2017 и 2021 година во најновата епизода од нејзиниот подкаст „Граѓанин Мекејн“.

Таа тврдеше дека Лопез со себе донела огромна придружба и дека „не била пријатна“.

„Ги споделувам истите негативни приказни како и целиот свет. Таа е многу непријатна личност“, рече таа, „Таа ја имаше најголемата придружба што некогаш сум ја видела. Повеќе од претседателот. Само не разбирам зошто беше потребно тоа.

Таа додаде: „Бев водителка на The View, таа не беше љубезна. Не мора секогаш да бидеш фин, но беше изненадувачки што луѓето како Ким Кардашијан не можат да бидат попрекрасни“.

Гостинот на подкастот на Мекејн, продуцентот на реалити ТВ, Карлос Кинг, одвои малку време да ја одбрани Лопез, сеќавајќи се на неа како шармантна.

„Беше толку пријатна, и немаше голема придружба“, возврати Кинг.

Би можело да ве интересира

„Бен Афлек се исели од куќата, немаше шанси да трае“

Предраг Петровиќ

Џенифер Лопез удри по родителите: „Нарцисоидна личност, не тепаше“

Предраг Петровиќ

Доаѓа новиот филм на Џенифер Лопез: Интимна приказна за нејзините големи љубови и приватниот живот

Предраг Петровиќ

ВИДЕО: Бен Афлек и ја тресна вратата на Џенифер Лопез – парот повторно интерес на јавноста

Предраг Петровиќ

ВИДЕО: Џенифер Лопез ужива, а тој повеќе би сакал да избега: Бен Афлек стана главна тема по Греми наградит

(ВИДЕО) Да се знае кој е шеф: снимка на која Џенифер Лопез го „дисциплинира“ Бен Афлек