„Бен Афлек се исели од куќата, немаше шанси да трае“

Од:

Медиумите ширум светот со денови пишуваат за наводниот развод на Џенифер Лопез и Бен Афлек, иако се уште ништо не е потврдено, многумина сметаат дека тоа сепак е вистина.

Неодамна беа објавени фотографии на кои се гледа дека Бен Афлек не носи бурма, а набрзо беше објавено дека славниот пар воопшто не живее заедно.

„Тие сакаат, да се разведат а обој пат Бен не е главниот виновник“, изјави извор за In Touch Weekly.

„Тој е фокусиран на својата работа и на децата. Бен веќе се исели и веројатно ќе мора да ја продадат куќата од соништата што ја бараа две години. Немаше шанси да трае“, посочи близок извор на славната двојка.

Би можело да ве интересира

Американската водителка го сподели своето негативно искуство со Џенифер Лопез: „Многу непријатна личност“

Џенифер Лопез удри по родителите: „Нарцисоидна личност, не тепаше“

Предраг Петровиќ

Доаѓа новиот филм на Џенифер Лопез: Интимна приказна за нејзините големи љубови и приватниот живот

Предраг Петровиќ

Бен Афлек го откри најлошиот филм во кариерата

ВИДЕО: Бен Афлек и ја тресна вратата на Џенифер Лопез – парот повторно интерес на јавноста

Предраг Петровиќ

ВИДЕО: Џенифер Лопез ужива, а тој повеќе би сакал да избега: Бен Афлек стана главна тема по Греми наградит