Поранешната манекенка и заводничката од „Чувари на плажата“ е бездомник веќе седум години

Од:

Лони Вилисон, поранешен фитнес модел и поранешна сопруга на актерот Џереми Џексон, кој се прослави со улогата во серијата „Чувари на плажата“, неодамна беше фотографирана од папараците во Лос Анџелес во прилично неславно издание.

Лони, која е бездомник од 2016 година, е видена на улиците на Венис Бич, скапа населба во Лос Анџелес со количка полна со предмети и огромен куфер.

Пред тоа, папараците ја фотографираа додека пребарува по контејнери, стари, фрлени работи.

Овие нејзини фотографии претставуваат остар контраст со нејзиниот некогаш многу гламурозен живот.

Некогаш згодната и убава русокоса, која ги красеше насловните страници на неколку списанија, до оваа ситуација дојде поради зависноста од кристал мет и бројните психички проблеми.

Би можело да ве интересира

Добитникот на Еми ја продава куќата, поради штрајкот во Холивуд останал без пари за храна

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Никол Кидман го „пецна“ Том Круз: „Сега можам да носам штикли“

Предраг Петровиќ

Позната актерка која умира, се разведува, а нејзиниот сопруг се грижи само за едно

Ана Ололовска

Позираше без фотошоп за насловна, а сите гледаат во нејзините пазуви

Ана Ололовска

Ѕвездата на филмот „Американска пита“ се најде на листата на 100 највлијателни во 2023 година

Предраг Петровиќ

Хали Бери позираше целосно гола на тераса: Општ колапс на мрежите поради оваа фотографија

Ана Ололовска