Дури 18 полицајци спасиле една кукла за секс

Од:

По пријавата во полициската станица во кинеската провинција Шандонг дека женски труп лебди во водите на реката, осумнаесет полицајци биле испратени во спасувачка акција.

По 40-минутна борба со силните бранови, спасувачите успеале да го извадат телото од водите, но се изненадиле кога виделе дека тоа воопшто не е жена, туку е кукла за секс.

Акцијата ја следеле околу 1.000 луѓе кои на крајот имале можност да ја видат покојната кукла, бидејќи полицијата одлучила дека нема потреба да ја ставаат во црна вреќа.

Би можело да ве интересира

Растурена забава во Скопје на која имало 10 малолетници

Катерина Павлова-Николовска

На забава во САД повредени се најмалку 25 луѓе, се срушил подот од куќата

ВИДЕО: Шпанската полиција растури нелегална новогодишна забава која траела 40 часа

Разврат во британските ноќни клубови пред да стапат во сила новите мерки против коронавирусот

А1он

ВИДЕО: Неказнета остана журката во прилепски клуб, каде без маски и дистанца се пееше и пиеше

Кристијан Ландов

Нетфликс објави листа од 55 нови филмови и телевизиски емисии за месец март

А1он

Leave a Comment

seventeen + thirteen =