Американец ги тужи родителите оти му ја фрлиле порноколекцијата

Од:

Маж од американската сојузна држава Мичиген подигна обвинение против своите родители, оти му ја фрлиле в ѓубре колекцијата на порносписанија, филмови и сексуални помагала, вредна околу 29.000 долари.

Неименуваниот 40-годишен Амерканец од мајка му и татко му побара отштета од 85.000 долари. Тие пак, неговата „порноопсесија“ ја споредија со зависност од кокаин и нагласуваат дека тоа го сториле за негово добро. Порноколекцијата била спакувана во 14 кутии.

Мажот во 2016 година по разводот се вратил дома кај родителите, а по 10 месеци се иселил и ги замолил да му ги испратат неговите работи на новата адреса во Индијана.

Тој за порнографија почнал да се интересира уште во средно училиште и, како што вели неговиот татко, и тогаш и на факултет бил исфрлан зашто го фатиле, како дели порноматеријали на други студенти.

Обвинителството ја отфрли тужбата против родителите.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Добил подарок БМВ, а сакал Јагуар – па го турнал во река

Дали човековата издржливост има граници?

Заборавена видеоигра од 1988 година му донела заработка од 90.000 долари

Мртов крокодил пронајден под училишен под во Велс

Татјана Ташкова

ВИДЕО: Запата успеа да го прелета Ламанш за 20 минути

ВИДЕО: Од устата на седумгодишно дете извадени 526 заби