(ВИДЕО) Човек отвори контејнер, а од него излезе мечка: Се уплашија еден со друг, па почнаа да бегаат

Од:

Директор на основно училиште почнал да бега откако мечка излегла од школски контејнер во Западна Вирџинија.

Она што ја направи средбата уште пошокантна е тоа што човекот ја отклучувал шипката на контејнерот, поставена токму поради мечката, која требала да го спречи ова животно да влезе внатре.

Оваа безбедносна мерка очигледно не успеала, а мечката влегла во контејнерот и скокнала кога директорот се обидел да го отвори.

Безбедносните камери го фатија директорот како бега од животното, а мечката исто толку брзо истрча во друга насока.

Би можело да ве интересира

Момче од Бања Лука стана хит поради „костумот“ за матурската забава

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Неверојатно: Ја слушала навигацијата и со автомобилот паднала во море

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Српска водителка: „Србија е двојно помала, можеби дури и повеќе од двојно помала од Америка“

Ана Ололовска

ВИДЕО: Работник го поправаше крилото со селотејп пред да полета авионот, патниците збунето го гледаа

Ана Ололовска

Автомобил слета на првиот кат од куќата и за малку ќе завршеше во спалната соба: Како успеа да го направи ова?

Предраг Петровиќ

Позната водителка го шокираше светот: Ги одмрзна клетките на починатиот син, а со помош на сурогат мајка доби внука

Ана Ололовска