ВИДЕО: Макрадули во 2013 покажуваше фотографии од загадено Скопје, денес се жали дека со популизам не се чисти воздухот

Би можело да ве интересира

Стефанов доаѓа на местото на Макрадули во Македонски пошти

А1он

(ВИДЕО) Снимки од дрон: Над Скопје облаци од чад, скопјани го дишат најотровниот воздух во светот

Кристијан Ландов

(ВИДЕО) Петровска: Сум учествувала во дел од Студијата за гасоводот, ама не застанав целосно

Предраг Петровиќ

Макрадули ја демантира Петровска: Таа е една од авторките на Студијата за гасоводот во 2011 година, зад очите на јавноста

Предраг Петровиќ

Плаќање во „Пошта“ најдоцна од први март следната година

Кристијан Ландов

Влада: Макрадули нов член на управниот одбор на „Македонски пошти“

Катерина Павлова-Николовска