Пожар избувна во стар објект во адвокатската улица во Скопје

Од:

Вечерва по 21 часот избувна пожар во стар објект во адвокатската улица во Скопје.

dobivaj vesti na viber

Во моментов, на терен се четири противпожарни возила коишто го гаснат пожарот.

Би можело да ве интересира

Утре во Скопје посебен сообраќаен режим поради посетата на Ана Брнабиќ

На концерт во Скопје петмина приведени, пронајдена дрога

Катерина Павлова-Николовска

Посебен режим на сообраќај утре во Скопје

Во пожар во Њу Делхи загинаа 27 лица

А1он

Изгореа неколку возила на паркинг на трговски центар во Приштина

А1он

Викендов трето издание на Скопски градски фестивал

Ана Ололовска