Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

„Моторџика“ преку ден, навечер се трансформира во дама – стилско дефиле на Зета Џонс

А1он
Кетрин Зета Џонс ги покажа сите свои лица и можности за модна трансформација на премиерата на својот нов филм Rock of Ages викендов во Лос
Магазин

„Егзит” повторно најдобaр во светот според Си-Ен-Ен

А1он
Нови Сад со својот „Егзит”- фестивал повторно се најде на листата на Си-Ен-Ен меѓу 50-те најдобри летни дестинации во светот. Фестивалот во статијата на Си-Ен-Ен