Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Премиера на „Prometheus“

А1он
Шарлиз Терон блесна во ѕвезден фустан на светската премиера на нејзиниот нов филм „Prometheus“. http://www.youtube.com/watch?v=bOvtroJkFAQ&feature=fvwrel На премиерата во Лондон присуствуваше и нејзината колешка Нуми Рапас,
Магазин

Ѕвездата на „Мемоарите на една гејша“ обвинета за висока проституција

А1он
Најголемата кинеска ѕвезда, актерката Џанг Зи е обвинета дека за милионски суми спиела со богаташи. Најпозната по улогите во филмовите „Crouching Tiger, Hidden Dragon“ и
Магазин

Цеца вечерва во Скопје!

А1он
Фантастична дружба и одлична забава вети популарната балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ, пред вечерашниот нејзин концерт во „Мертополис“ арената во Скопје. Најавена е четиричасовна журка