Тепачка во Шуто Оризари, брат си ја истепал сестрата, со нож го ранил зетот

Од:

На 22.8.2022 во 22.30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари било пријавено дека Н.Б.(36) од Скопје во својот дом физички ја нападнал неговата 26-годишна сестра и со остар предмет нанел повреди на неговиот 32-годишен зет од Косово, кој бил пренесен во Комплексот клиники „Мајка Тереза“, каде му била укажана помош.

dobivaj vesti na viber

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Би можело да ве интересира

15 години затвор за неготинецот кој крвнички до смрт ја претепа партнерката

Катерина Павлова-Николовска

Ќерката на жената од Неготино што партнерот ја претепа до смрт: Ја уби мајка ми, а сега го прават непресметлив за да добие помала казна

Син ги истепал родителите

Мајка си го истепала синот, таткото ја пријавил во полиција

Неготинецот кој до смрт ја претепа партнерката треба да одговара за убиство, а не за тешка телесна повреда, реагира Платформата за родова еднаквост  

Маја Илиевска-Пачемска

ВИДЕО: Шокантна снимка на мајка која крвнички тепа тригодишно девојче ја згрози Србија, на жената и се одземени децата

А1он