suto orzari

Uncategorized

Тепачка во Шуто Оризари, брат си ја истепал сестрата, со нож го ранил зетот

А1он
На 22.8.2022 во 22.30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари било пријавено дека Н.Б.(36) од Скопје во својот дом физички ја нападнал неговата 26-годишна сестра