sport life

Спорт

Со тикет од 20 денари до 2,5 милиони денари! Нов милионер на „Sport Life“

А1он
И порано имало милионски добивки, но изминатиот викенд вистинско изненадување приреди играчот во обложувалницата на Sport Life во Влае. Со тикет од само 20 денари
Македонија

Над 700.000 денари од акцијата на Sport Life за помош на Центарот за деца со аутизам во Охрид

А1он
Хуманитарната акција на Sport Life „НАВИВАМЕ ЗАЕДНО ЗА МАКЕДОНИЈА“ која траеше од 11-ти до 21-ви јуни, обезбеди вкупно 712.500 денари, средства наменети за поддршка на
Економија

Со Лаки бонусот на Спорт Лајф до бонус од 10.000 евра

А1он
Вчерашниот ден беше неверојатен за прогнозерите во Sport Life – Дебар Маало и Аеродром, a како резултат на освоениот фантастичен „Лаки бонус 888“ на добивката,
Спорт

Секој месец 100.000 денари! Од Типстер купот на SPORT LIFE 2020/2021

А1он
Од денес, 01.10.2020 г. започнува новата сезона 2020/2021 на Типстер купот на обложувалниците „SPORT LIFE“. Овој долгогодишен натпревар секоја сезона носи новини и вредни премии