sport lajv

Македонија

„Sport Life” во посета на лицата со попреченост и детскиот дом „11 Октомври“ во Скопје

А1он
„Sport Life“ продолжува со своите активности како општествено одговорна компанија. По повод новогодишните и божикните празници беа посетени и донирани новогодишни пакетчиња во ЈУ Детски
Спорт

Чемпионшип лигата му донесе милионска добивка: Типувал исто на сите 12 меча во Sport Life и погодил

А1он
Среќно и со милионска добивка заврши драмата во англиската Чемпионшип лига за играчот на Спорт Лајф во Скопје-Центар. Типувал само на 12 натпревари од последното