porno

Магазин

Железничката компанија ги моли патниците да престанат да гледаат порно додека се во воз

А1он
Британската железничка компанија Northern Railway ги повика патниците да престанат да гледаат порно додека патуваат во воз и наместо тоа „да чекаат додека не стигнат
Видео Македонија

(ВИДЕО) Чулев: Имаме релевантни сознанија за луѓе што ја менаџирале „Јавна соба“, но поради истрагата не кажуваме конкретни имиња

Маја Илиевска-Пачемска
Министерството за внатрешни работи сè уште нема одговор од седиштето на апликацијата „Телеграм“ во Велика Британија за идентификување на двајцата администратори и двајца модератори на
Македонија

Администраторот на „Јавна соба“: Целта не ни беше порнографија, ситуацијата излезе од контрола

Мери Јордановска
„Медо“ е кодното име на администраторот на групата на телекомуникациската апликација „Телеграм“ која викендов ја крена на нозе македонската јавност, откако беше обелоденето дека таму
Македонија

Се преземаат активности за расчистување на случајот со групата „јавна соба“ на „Телеграм“

А1он
Министерството за внатрешни работи презема мерки и активности за расчистување на случајот со затворената група „јавна соба“ на социјалната мрежа „Телеграм“ на која се објавувани
Магазин

Вирус ја активира камерата на компјутерот додека гледате порно

А1он
На интернет се појави нов вирус кој го подига изнудувањето пари на сосем ново ниво, соопшти компанијата за интернет-безбедност, ЕСЕТ. Имено, штетната програма наречена „Вареники“
Магазин

Порно ѕвездата Миа Калифа со видео по повод 11-те милиони следачи

А1он
Поранешната порно ѕвезда Миа Калифа пред неколку години се повлече од филмовите за возрасни, но никогаш не ги заборави своите обожаватели на Инстаграм и речиси