napadnata

Македонија

МВР: Нападната е медицинска сестра во скопскиот Клинички центар

А1он
Полицијата извести дека вчера е уапсен Б.Т.(44) од Гевгелија поради напад врз медицинска сестра. „Околу 10.45 часот во кругот на комплекс клиники „Мајка Тереза“ во
Македонија

Таксист нападна жена под Железничка станица во Скопје

А1он
Ноќеска во два часот во полициска станица Аеродром 27-годишна жена од Штип пријавила дека околу 1.20 часот под Железничка станица во Скопје, по претходно недоразбирање,
Магазин

(ВИДЕО) Нападната уште една пејачка со албанско потекло: Маж се качи на бината и ѝ удри шамар на сред настап

А1он
Пејачката Ава Макс (29) во вторникот настапуваше во Лос Анџелес, кога еден од присутните на концертот скокна на сцената и и удри шамар. Fan jumps
Македонија

Скопјанка нападната во хотел во Петровец од поранешното момче

А1он
35-годишна жена од Велес денеска во полициското одделение Петровец пријавила дека била нападната во соба од хотел во с. Петровец, скопско. Жената пријавила во полиција