mrtva zena

Македонија

Во близина на скопски манастир пронајдена почина 68-годишна жена

А1он
Денеска во 10 часот во СВР Скопје било пријавено дека над манастирот „Св.Еремија“ во насeлба Пинтија билa пронајденa починатa З.Л.(68) од Скопје, за која на