jana belceva

Македонија

(ВИДЕО) Обвинителството да не го крие злосторничкото здружување за парцелите кај „Холидеј Ин“, не ни требаат дваесеткатници

Маја Илиевска-Пачемска
Јавното обвинителство да го открие злосторничкото здружување и да ја поправи грешката направена со планот за уредување на просторот спроти „Холидеј Ин“, побараа преку протест
Македонија

Реакција на „Шанса за Центар“: Обвинувањата на дел од жителите на Ново Маало кон Белчева се крајно тенденциозни и лажни

А1он
„Шанса за Центар повторува уште еднаш дека ставовите на Јана Белчева Андреевска се ставови на сите нас, а дека индивидуализирањето на нападите е крајно недолично“,
Македонија

Конституиран новиот состав на Советот на Општина Центар

А1он
Со порака за успех и работа во интерес на граѓаните, градоначалникот на Општина Центар, Горан Герасимовски им го честиташе почетокот на работата на новите советници