bremena zena

Магазин

Актерот Роберт Патинсон и неговата партнерка Суки Вотерхаус наскоро ќе станат родители

А1он
Актерот Роберт Патинсон, ѕвездата на филмскиот серијал „Самрак“, кој го прослави, и неговата долгогодишна партнерка Суки Вотерхаус наскоро ќе станат родители и двајцата за прв
Регион

Маж од Риека ја принудувал бремената сопруга на секс со непознати, и се заканувал „Ќе те распарчам“

А1он
Триесет и осумгодишен маж од Риека е осуден на 6,5 години затвор од Жупанискиот суд во Загреб за кривично дело против сексуалната слобода на сметка