ВИДЕО: Нова драматична реклама на ТВ ТНТ

Од:

Во новата реклама на телевизијата ТНТ збунетите минувачи се сведоци на пукање, бунт во затвор, сјајни акции и изненадувања.

Телевизијата ТНТ не престанува да ги воодушевува гледачите со нивните реклами. Нивната прва реклама под наслов „Драматично изненадување на мирниот плоштад“ ја гледале повеќе од 42 милиони луѓе.

Доволно е само некој да го „притисне копчето да би додал драма“.

Би можело да ве интересира

Пановски: Фирма која лаже граѓани за здравје треба да се затвори

Анита Петровска Рајковиќ

Си рекламирале чаеви лажно користејќи имиња на лекари – Кривична за фирма и директорот

Анита Петровска Рајковиќ

Фотографии од доктори се користат за лажни реклами: Лекарска комора бара итна реакција од МВР и Обвинителство

Орце Костов

Животот е за забава: Нов и модерен е-шопинг со јапонскиот шмек на МИНИСО

Ана Ололовска

Компанијата Фине – станува FINE HOLDING

Ана Ололовска

Уште поширока понуда на производи на Хемофарм за пациентите и потрошувачите во Северна Македонија

Ана Ололовска