ВИДЕО: Џиџи во топлес, Бела гола, а Хејли го покажа задникот…Кој не би посакал да има ваков календар

Од:

„V“ магазинот прослави нова декада успешно постоење со објавување на лимитираниот календар за 2020-та година на кој се наоѓаат бројни славни манекенки.

За каледнарот позираа Џиџи и Бела Хадид, Керолајн Марфи, Хејли Болдвин, Карли Клос, Грејс Елизабет и многу други.

Џиџи позираше топлес и се наоѓа на насловната страна на календарот, додека во него исто така е на водечка позиција и го краси месецот јануари.

Би можело да ве интересира

Поплавен раскошниот имот на Џорџ Клуни во Велика Британија

Ана Ололовска

Како изгледа денеска убавицата од спотот за „Деспасито“?

Ана Ололовска

„Чуварката од плажата“ во шестата деценија позираше речиси гола

Ана Ололовска

Митал Дохан: „Ал Пачино е престар за мене“

А1он

(ВИДЕО) Адел е се послаба: На последните снимки пејачката е витка со тенка половина

Ана Ололовска

Рита Ора во провокативно бикини: Фановите и порачаа – твоето тело е нереално

Ана Ололовска