Познатата манекенка се сликаше гола за Велигден: поради скандалозната фотографија ги исклучи коментарите, не можеше да ги поднесе навредите

Од:

Хајди Клум, германскиот супер-модел, објави повеќе од провокативна фотографија за католички Велигден кој беше на 9 април. Таа на своите следбеници им посака „Среќен Велигден“ со топлес фотографија.

Имено, таа е фотографирана без горниот дел од костимот за капење, а за фотографијата да биде во „духот на празникот“ ставила големи зајачки уши.

Поради коментарите кои го преплавија Инстаграм, таа реши да ја исклучи опцијата луѓето да и коментираат.

Би можело да ве интересира

Стоп на новата мода, некој треба да се уапси, доаѓаат најгрдите чизми

Предраг Петровиќ

Јапонија низ креации на македонски дизајнери – Алшар, Ивановски, Маригуча и Технолошкиот факултет со свои креации на Нихон-Џи 2.0

Ана Ололовска

Поранешна манекенка колабираше на работа и почина – имаше само 25 години

Горан Наумовски

Најпознатите македонски модели блеснаа во комбинации од Fashion Group

Горан Наумовски

Ја исмеваа поради изгледот по породувањето: Адријана Лима брутално им одговори на критичарите со нова фотографија

Ана Ололовска

Познат манекен изврши самоубиство: Скокнал од балконот на својот стан

Ана Ололовска